De wijngaard waar Betuws Wijndomein haar druiven verbouwd, brengt naast wijn nog zoveel meer mooie producten voort, zoals bloemen en kruiden. Wijnmaker Diederik ging met deze ingrediënten aan de slag, met als resultaat een lijn smaakvolle, alcoholvrije bubbels, rechtstreeks uit de natuur. Dit is Firma Bruis!
Na anderhalf jaar experimenteren, proeven, testen en nog meer proeven was in 2020 HopHout een feit! Inmiddels is de familie uitgebreid met een hele productlijn, waaronder ook de Wildkruid Thee.
Wildkruid Thee is een karaktervolle mousserende thee cuvée waarin frisse smaken als brandnetel en gember worden gecombineerd met de diepe, kruidige rijkdom van kardemom, steranijs en chai. Door het rustieke karakter combineert de Wildkruid Thee uitstekend met kruidige gerechten.
Deze aanbieding is geldig van 15 januari 2026 tot 31 januari 2026